• Naše hviezdy v relácii Top star

Pozrite si záznam zo súťaže Zlaté nožnice v relácii Top star na časovej osi 8:13, kde hviezdili aj naši žiaci.

• Videovizitka našej školy

Videovizitka našej školy, pomôže vám rozhodnúť sa, milí deviataci, kde chcete stráviť svoje stredoškolské roky a splniť si svoj sen.

Stačí kliknúť na odkaz: ​​​​​​​

• Digitálne materiály pre učiteľov

Milé kolegyne,

všetci učitelia majú prístup do Digitálnej knižnice, z ktorej si môžu bezplatne sťahovať edukačné materiály vytvorené učiteľmi z celého Slovenska.

Stačí, ak sa prihlásite menom a heslom na EduPage www stránku Vašej školy.

Príjemné objavovanie a tvorenie vo vašej práci.

• Heslá do internetovej žiackej knižky

Milí študenti, v príprade, že potrebujete poradiť s prihlasovaním do internetovej žiackej knižky, nefunguje vám heslo a podobne, neváhajte ma kontaktovať na emailovej adrese:  popelkova@beautycare-study.sk

Rozvrhy v internetovej žiackej knižke

Milí učitelia a študenti,

na aktualizácii rozvrhu v internetovej žiackej knižke sa ešte pracuje. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

Mobilní používatelia
    Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

Vznik tejto www stránky
    26. 8. 2016

Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy a množstvo iných údajov.