Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Ľubica Hegerová Riaditeľka
 
 
Mgr. Elena Rybárová Zástupkyňa
 
 
Ing. Ľudmila Šlapáková Zástupkyňa
 
 
Ing. Darja Bagiová Triedna učiteľka: I.BKP
Triedna učiteľka: III.KV
Zástupca v triede: II.PMV
 
 
Ing. Bronislava Berčačin Majsterka
 
 
Mgr. Viera Cedulová Majsterka
 
 
Mgr. Simona Ďurigová Učiteľka
Zástupca v triede: II.KVA
 
 
akad.mal. Renáta Eckhardtová Triedna učiteľka: II.KVA
Zástupca v triede: III.KVT
 
 
Ing. Viera Földešiová Triedna učiteľka: II.KVB
Zástupca v triede: IV.KVB
 
 
Jana Gallé Majsterka
 
 
Ing. Alžbeta Gbelská Majsterka
 
 
Veronika Halabrínová Majster
 
 
Mgr. Katarína Hindická Vychovávateľka
 
 
Mgr. Andrea Chudá Majsterka
 
 
Božena Ihnátová Majsterka
 
 
PhDr. Ľubomíra Ilovská Triedna učiteľka: II.KO
 
 
Beata Janotková Vychovávateľka
 
 
Mária Karabínová Majsterka
 
 
Margita Kollárová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Barbora Kritikos Učiteľka
 
 
Ing. Anna Krutilová Učiteľka
Zástupca v triede: IV.KVB
 
 
Michaela Lilov Majsterka
 
 
Mgr. Zdeňka Lukáčová Triedna učiteľka: III.KVT
Zástupca v triede: III.KM
 
 
Mgr. Jana Matloňová - Kleinová Učiteľka
 
 
Katarína Mierna Majsterka
 
 
Bc. Emília Motyčková Majsterka
 
 
Ing. Renáta Peťková Triedna učiteľka: II.PMV
Triedna učiteľka: III.KO
Zástupca v triede: I.VS
Zástupca v triede: II.KO
Foto Mgr. Svetlana Písečná Triedna učiteľka: I.KVB
Foto Mgr. Zuzana Popelková Triedna učiteľka: IV.KVB
 
 
Mgr. Margita Rédliová Triedna učiteľka: II.VS
Zástupca v triede: II.KVB
 
 
Bc. Michaela Remšíková Majsterka
 
 
RNDr. Zuzana Sarková Učiteľka
Zástupca v triede: IV.KOV
 
 
Mgr. Tatiana Skronková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Soňa Sporinská Učiteľka
 
 
PaedDr. Mária Suchánková Učiteľka
Zástupca v triede: II.KM
 
 
Mgr. Jarmila Šaušová Triedna učiteľka: IV.KOV
 
 
Mgr. Andrea Šefčíková Triedna učiteľka: II.KM
 
 
Mgr. Zlata Štefková Triedna učiteľka: I.KVA
Zástupca v triede: II.VS
 
 
Mgr. Kvetoslava Štetinová Majsterka
Foto Ing. Zuzana Vážna Triedna učiteľka: I.VS
Triedna učiteľka: III.KM
Zástupca v triede: III.KO
 
 
PaedDr. Blanka Veselská Triedna učiteľka: I.KM
Triedna učiteľka: IV.KVB
 
 
Ing. Mária Vidiečanová Triedna učiteľka: I.KO
Zástupca v triede: III.KV
 
 
Bc. Karina Vygodová Majsterka

© aScAgenda 2020.0.1181 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 05.09.2019

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky
    Svätoplukova 2
    821 08 Bratislava
  • (+12) 34-567-890

Fotogaléria